Padrūtupių k., LT-72371 Tauragės r.

+37061298612 mator.lt@gmail.com

Smėliavimas

Motociklų, keturračių, dviračių detalių ir kėbulų smėliavimas Tauragėje. Reikalui esant atvažiuojame į jūsų pageidaujamą vietą.

Atliekame smėliavimo darbus, gruntavimo ir dažymo darbus.
Lengvųjų automobilių, sunkvežimių, puspriekabių, motociklų, keturračių, dviračių detalių, žemės ūkio ir statybinės technikos, metalinių konstrukcijų, vartų, tvorų, statybinių konstrukcijų, laiptų, turėklų, balkonų, stogelių, interjero įrangos iš metalo smėliavimą.
Medienos valymas nuo dažų, lako bei jos sendinimas suteikia apdorotam paviršiui unikalią išvaizdą, išryškina tekstūrą.
Smėliavimas, srautinis valymas – vienas efektyviausių paviršių apdirbimo būdų. Jis taikomas siekiant pašiaušti, pasendinti, suteikti matiškumą, nuvalyti, pašalinti apnašas ar kitus nešvarumus nuo įvairių paviršių. Be to, smėliavimas idealiai nuvalo rūdis, tepalus, bei dažus sunkiai prieinamuose  vietose. Smėliuoti galima įvairiausius paviršius – juoduosius metalus ir jų lydinius, aliuminį, nerūdijantį plieną, spalvotus metalus bei jų lydinius, plastmasę, betoną, medį, akmenį, stiklą, keramiką ir kitas medžiagas. Valant šiuo būdu, paviršius tuo pačiu pašiurkštinamas, kad dažai geriau sukibtų su paviršiumi.

Automobilio kėbulo smėliavimas, kaip taisyklė atliekamas, kai storis ne mažesnis kaip 3 milimetrai. Tada automobilio paviršius tampa idealiai lygus. Toks paviršius reikalingas, norint pasiekt geriausia rezultatą dažant.

auto103 auto104

 

Medienos valymas, medienos sendinimas, smėliavimas.

Smėliavimas yra plačiai naudojamas norint pasendinti medieną. Medienos sendinimas  – tai medžio tekstūros išryškinimas. Paviršius tampa nelygus, reljefinis ir įgauna unikalią išvaizdą. Rievių gylis priklauso nuo kliento pageidavimo. Mes atliekame visų medžio paviršių smėliavimą: durų, kėdžių, sienų, tvorų, turėklų, apdailos detalių.